Накладний світильник 903COB-M800W LED 7W 4000K

- В наличии
- Код: LVS1428
284 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний світильник білий з довжиною 80см 903COB-M800W
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 7W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
Накладної сучасний світильник
Розмір: 60х800мм
Тип: накладний
Тип: led
Потужність: 7W
Колір світіння: 4000К (нейтральний, білий)
Колір: білий
Матеріал: метал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levistella |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Длина | 800мм |
| Діаметр, мм | 60 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Потужність, W | 7W |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип крепежа | стельове коло |
- Цена: 284 ₴


