Люстра модерн бронза с тремя коричневыми плафонами Levistella 7529907-3 BRZ+BR

- В наличии
- Код: LVS4763
1 065 ₴
Постільна люстра Levistella 7529907-3 BRZ+BR – елегантний вибір для вашого інтер'єру!
Витончений бронзовий дизайн у поєднанні зі скляними коричневими плафонами надає цій люстрі стильного та сучасного вигляду. Ідеальне рішення для вітальні, спальні чи кухні.
🔹 Основні характеристики:
✅ Кількість плафонів – 3
✅ Діаметр плафона – 130 мм
✅ Висота – 260 мм
✅ Довжина – 600 мм
✅ Розмір кріплення до стелі – 100 мм
🔹 Технічні параметри:
✔ Цоколь E27 – підтримує LED, лампи розжарювання та енергозберігаючі
✔ Матеріали – міцний метал + скло
✔ Лампочки в комплекті – ❌ (купуються окремо)
📌 Замовляйте люстру постільна Levistella 7529907-3 BRZ+BR в інтернет-магазині з доставкою по всій Україні!


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Бронзовый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 60 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 4000К |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет плафона | Коричневый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Направленный свет | Нет |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 см |
| Высота | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Цвет корпуса | Бронза |
| Количество ламп | 3 |
| Матеріал плафона | скло |
| Тип крепежа | стельове коло |
| Комплектація лампою | Нет |
| Дiаметр плафону, мм | 130 |
| Розмір кріплення | 100 мм |
- Цена: 1 065 ₴


