Бра в чорному регулюючому корпусі зі спотом

- Нет в наличии
- Код: C8466/1 BK
2 065 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стильний стіновий світильник (бра) з регулюючим корпусом чорного кольору має компактний та елегантний дизайн, що ідеально доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Світильник оснащений плафоном-спотом з матовим білим акриловим розсіювачем, який м’яко розсіює світло, створюючи рівномірне і приємне освітлення. Діаметр плафона складає 6 см, а довжина — 11,5 см. Відступ від стіни регулюється від 10 до 57 см, що дозволяє налаштувати світильник за вашим бажанням, спрямовуючи світло в потрібному напрямку. Світильник має металевий корпус чорного кольору та використовує лампу GU10, що дає можливість вибору освітлення. Цей світильник чудово підходить для спалень, дитячих кімнат і робочих зон, де необхідно створювати акцентне освітлення. Завдяки своїй регулювальній функції та стильному вигляду, він стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 57 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 6х11,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | GU10 |
- Цена: 2 065 ₴







