Люстра із серії Mysa Pearl Ø 40+60 см на 3 світлових режими

- В наличии
- Код: 77068-600+400
12 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія люстр-реплік Mysa Pearl — це стильні та сучасні світильники, що мають унікальний дизайн у вигляді кола з світловими кулями на металевому корпусі кольору латунь. Ці люстри поєднують елегантність та функціональність, ставши чудовим доповненням будь-якого інтер’єру. Люстри представлені у двох варіантах: на одне кільце: діаметри Ø 40 см, 60 см та 80 см. на два кільця: діаметри Ø 40+60 см. Внутрішня частина білих кульок, виготовлених з пластику, містить вбудовані світлодіоди, що випромінюють три режими світла: тепле, нейтральне та холодне. Це дозволяє налаштувати освітлення відповідно до ваших потреб або настрою, створюючи комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні. Висота всіх моделей у серії регулюється, що дозволяє адаптувати люстру до висоти вашої стелі. Це ідеальний варіант для створення акцентного освітлення у вітальнях, спальнях, кухнях або будь-яких інших зонах, де важлива стильність і функціональність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Диаметр кольца | 60+40 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 124 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 77068 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 60 |
- Цена: 12 605 ₴







