Чорний підвісний світильник із прозорим камінням Ø 21х25 см

-10%
- В наличии
- Код: 11873/1
1 215 ₴
1 093,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цікава модель підвісного світильника, який вирізняється своїм оригінальним плафоном, виготовленим з чорного металу та інкрустованим прозорим камінням. Такий стильний дизайн створює ефект світлових відблисків, додаючи інтер’єру особливого шарму. Діаметр плафона — 21 см, висота — 25 см. Усередині плафона розташована одна лампа Е27, що дозволяє забезпечити оптимальне освітлення. Висота світильника регулюється від 35 см до 100 см, що дає можливість адаптувати його до будь-якої висоти стелі або дизайну приміщення. Цей підвісний світильник стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів, додаючи нотки розкоші та елегантності у вашому домі чи офісі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 21 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 8,5 см |
| Розмір стельової основи | 9х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Цилиндр |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 21 |
- Цена: 1 093,50 ₴






