Люстра стельова на 4 білих плафони Ø 50 см

- В наличии
- Код: 91177/4 CH+BK+WT
1 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель стельової люстри у чорному металевому корпусі із хромованою фурнітурою та білими плафонами представлена у 3-х комплектаціях: на 4 плафони: діаметр люстри - 50 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 6 плафонів: діаметр люстри - 65 см, висота (відступ від стелі) - 25 см на 8 плафонів: діаметр люстри - 80 см, висота (відступ від стелі) - 25 см Люстри оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи різної потужності та типу. Металевий корпус із чіткими геометричними лініями додає люстрі елегантності, а її продумана конструкція забезпечує рівномірне освітлення. Вона стане ідеальним акцентом для освітлення обідньої зони, кухні, робочого кабінету чи вітальні, надаючи приміщенню затишку та сучасного характеру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 91177 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Цена: 1 795 ₴



