Кільцева люстра з 15 білими плафонами у чорному корпусі Ø 85 см

- В наличии
- Код: AT32/15R BK+WT
9 365 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра з металевим кільцевим каркасом і кулястими плафонами різного діаметра, хаотично розміщеними по конструкції, стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі, поєднуючи елегантність і функціональність. Модель представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та латунь; у двох кольорах плафонів: білі та прозорі; та у трьох розмірних варіантах: на 5 плафонів (10/12/15 см): загальний діаметр - 55 см, діаметр металевого кільця - 30 см на 10 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 70 см, діаметр металевого кільця - 45 см на 15 плафонів (8/10/12/15 см): загальний діаметр - 85 см, діаметр металевого кільця - 55 см Висота люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до приміщень із різною висотою стель. Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 85 |
| Диаметр кольца | 55 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | AT 32 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85 |
- Цена: 9 365 ₴






