Підвісна видовжена люстра у флористичному мотиві 140 см

- Нет в наличии
- Код: D7370L-1400 GD
15 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна серія люстр з флористичними мотивами дарує неповторну атмосферу затишку та елегантності. Її дизайн поєднує стильний металевий каркас золотистого кольору та керамічні пелюстки з фактурною обробкою, що створюють витончену ілюзію квітучої рослини. Мініатюрні матові плафони білих відтінків виблискують м'яким світлом, додаючи інтер'єру витонченості. Унікальний вигляд цих люстр завдяки комбінації золота і кераміки робить їх ідеальним доповненням для сучасних та класичних інтер'єрів. Завдяки їх незвичайній флористичній формі та елегантним пелюсткам вони додають вишуканості будь-якому простору. Серія представлена у кількох варіантах розмірів: Кільцеві моделі: 65 см, 75 см, 90 см Видовжені моделі: 100 см та 140 см Ці люстри оснащені цоколем G9, що дозволяє обирати лампи з бажаною потужністю та температурою світла. Висота світильників регулюється завдяки тросам, що дає можливість адаптувати їх до будь-якої висоти стелі. Ця серія люстр створена, щоб підкреслити елегантність та стиль кожного інтер'єру. Її можна використовувати в вітальнях, спальнях або обідніх зонах, надаючи приміщенню атмосферу розкоші та гармонії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 140 |
| Длина корпуса | 140 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 50х2 см |
| Серия | D 7370 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 15 645 ₴




