Підвісна люстра з акриловими матовими пластинами Ø 60 см

-20%
- В наличии
- Код: MJ221-600 AB
11 795 ₴
9 436 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри відрізняється сучасним та мінімалістичним дизайном, в якому акцент зроблено на латунне кільце корпусу від якого невагомо звисають два яруси матових акрилових пластин (розмір кожної пластини 5x8 см). Саме латунна основа додає елемент розкоші, підкреслюючи стильний і витончений вигляд. Ця модель люстри представлена у 2-х розмірах: діаметр - 60 см, висота корпусу - 21 см, 12 ламп - E14 діаметр - 80 см Загальна висота люстри регулюється від 60 до 112 см. Завдяки своїй витонченій простоті, люстра ідеально підходить для використання в елегантних інтер’єрах, таких як вітальні, спальні або над обіднім столом. А також вона може стати акцентом у сучасних офісах або приміщеннях з відкритим простором, додаючи нотку розкоші та вишуканості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 21 |
| Длина | 60 |
| Диаметр корпуса | 60 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 112 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Серия | MJ221 AB |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 9 436 ₴








