Світлодіодний світильник у чорно-золотому корпусі Ø 20 см

- Нет в наличии
- Код: AA459-200 BK
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у стильному чорно-золотому корпусі стане елегантним акцентом в будь-якому інтер’єрі. Зі своїм витонченим дизайном цей світильник ідеально поєднує чорний металевий корпус та елементи золота, створюючи атмосферу розкоші та тепла в приміщенні. Корпус світильника має висоту 20 см і діаметр 20 см, що дозволяє рівномірно розподіляти світло по всій кімнаті. Максимальна висота світильника — 140 см, що дозволяє регулювати підвіс до будь-якої висоти, а мінімальна висота — 45 см дозволяє використовувати його навіть в приміщеннях з низькими стелями. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами з температурою світла 4000K, що створює приємне, нейтральне світло, ідеально підходяще для повсякденного освітлення. Потужність світильника — 7 Вт, що робить його енергоефективним, одночасно забезпечуючи достатньо світла для комфортної атмосфери. Цей світильник — ідеальний вибір для вітальні, кухні або спальні, доповнюючи стиль будь-якої кімнати, створюючи атмосферу елегантності та затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 140 см |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20 |
- Цена: 2 195 ₴







