Латунний світильник із підвісним кришталевим кубом 10х10 см

- В наличии
- Код: A267-100*100
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Латунний підвісний світильник із підвісним кришталевим кубом — це елегантне доповнення до будь-якого інтер’єру. Завдяки своєму стильному дизайну та вишуканим матеріалам, цей світильник стане справжнім акцентом у вашій кімнаті, додаючи їй розкоші та тепла. Латунний корпус світильника з його витонченим блиском і кришталевим кубом розміром 10х10 см створюють чудовий контраст, підкреслюючи елегантність і сучасність. Максимальна висота світильника — 150 см, що дає змогу адаптувати його для різних інтер'єрних рішень, а мінімальна висота — 25 см дозволяє використовувати його навіть у приміщеннях із низькими стелями. Кришталевий розсіювач дарує ніжне, м'яке світло, яке рівномірно розсіюється по кімнаті. У світильнику вбудовані світлодіоди з температурою світла 4000 К, що дозволяє створити комфортну атмосферу для роботи та відпочинку. Потужність світильника — 4.8 Вт, що робить його енергоефективним та довговічним джерелом світла. Цей стильний світильник ідеально підходить для використання в вітальнях, спальнях чи коридорах, додаючи елегантності та сучасного вигляду будь-якому інтер’єру. Він прекрасно поєднується з різними стилями — від класики до мінімалізму, створюючи неповторний ефект у просторі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 10 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 4,8 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 10х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Куб |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 195 ₴







