Невагома золота триярусна люстра Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ205-800 Titanium
25 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн люстри поєднує класичну форму із галактичними мотивами. Круглий триярусний корпус із металевих стрижнів та вбудованих світлодіодів чудово доповнюють прозорі скляні трубки, створюючи позачасовий та елегантний вигляд. Виготовлена з металу золотого кольору, вона миттєво привертає увагу своєю вишуканістю і водночас невагомістю в просторі. Вбудовані світлодіоди на 3 режими освітлення надають приміщенню затишку та комфорту. Сучасна елегантність цієї класичної люстри поза часом. Люстра доступна у двох розмірах (двоярусна 60 см (17 Вт) та триярусна 80 см в діаметрі) та у двох кольорах корпусу (хром та золотий).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 65 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 190 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Elements Titanium |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 25 325 ₴










