Класичний підсвічник на 4 лампи

-15%
- В наличии
- Код: D138/4
5 345 ₴
4 543,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний підсвічник на 4 лампи в чорному металевому каркасі зі скляними прозорими пластинами
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4.7 |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір упаковки | 41х41х55 см |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 4 543,25 ₴







