Сучасна трубчаста люстра з 9 регулюючими плафонами

- В наличии
- Код: ST01/9 BK
5 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця модель сучасної люстри вирізняється своїм мінімалістичним та стильним дизайном, що поєднує чіткі геометричні форми з індустріальними елементами. Її металевий каркас утворює розгалужену конструкцію, на якій розташовані регулюючі плафони-споти із цоколем G9. У нашому асортименті представлено чотири комплектації цієї люстри (на 9,13 та 18 ламп) у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та латунь. Ця модель люстри ідеально підходить для просторих приміщень, таких як вітальні чи їдальні, додаючи до інтер'єру нотки сучасної елегантності та індустріальної витонченості.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | ST 01 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 5 275 ₴




