Бра в чорному корпусі з металевим видовженим плафоном

- В наличии
- Код: W1825/1 BK
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончене й сучасне бра з металевим видовженим плафоном — ідеальний варіант для тих, хто шукає щось лаконічне, стильне та візуально чисте. Дизайн цієї моделі поєднує естетику мінімалізму з розкішшю металевого покриття. Завдяки формі корпусу у вигляді витягнутого циліндра з делікатно заокругленим кінцем, бра виглядає сучасно, ненав'язливо, але ефектно. Корпус виготовлений із металу та доступний у двох кольорах — чорному та латунному, що дозволяє інтегрувати модель у різні стилі інтерʼєру: від модерну до арт-деко. Габарити — 42×12×12 см, джерело світла — 1 лампочка G9, яка дає м’яке та акцентне освітлення. Завдяки своїй формі та направленості світла, модель ідеально підходить для освітлення дзеркальних зон, коридорів, спальнь або декоративних композицій на стіні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 42 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 24х4,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | W 1825 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 145 ₴




