Подвійний підвіс у чорному круглому корпусі з янтарними плафонами

- Нет в наличии
- Код: 12333/2R BK+AM
1 730 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт — влучне поєднання сучасної геометрії, брутального металу й теплого скла. Кожна модель цієї колекції має характерну особливість: декоративний каркас у вигляді переплетених металевих ліній (16×16 см), який як ніби охоплює скляний плафон (15×10 см). Завдяки такому поєднанню світильники не лише створюють ефектний акцент, а й дарують приємне м’яке освітлення. У серії представлені варіанти: у чорному або білому кольорі корпусу; з графітовими або янтарними плафонами з одним, двома або трьома підвісами; з круглою або прямокутною стельовою основою (для моделей з кількома джерелами світла); Завдяки універсальному цоколю E27 ви можете самостійно обрати тип і потужність лампи відповідно до атмосфери приміщення. Ці світильники стануть стильним вибором для сучасної кухні, вітальні, кафе, коридору чи спальні. Вони вдало поєднують у собі функціональність, естетику та відчуття затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 2 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 20х3 см |
| Серия | 12333 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 1 730 ₴





