Чорне бра із світлодіодним кільцем та спотом на 2 вимикачі

- В наличии
- Код: WJ019/2 BK
1 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник з геометричними мотивами, що поєднує елегантний сучасний дизайн і практичність. Основа чорного кольору виконана з металу, зверху розташоване світлодіодне кільце з акриловим розсіювачем (Ø 12 см), а нижче – регульований спот (10х3 см). Світильник вирізняється мінімалістичною формою, з довжиною корпусу 20 см, шириною 7 см і відступом від стіни 16 см. Однією з переваг є наявність двох окремих вимикачів, що забезпечує зручне управління освітленням. Модель оснащена вбудованими світлодіодами з нейтральною температурою світла. Загальна потужність світильника – 11 Вт (спот – 3 Вт, кільце – 9 Вт). Завдяки продуманій конструкції, цей світильник легко монтується і чудово вписується в сучасний інтер’єр, виступаючи стильним акцентом в будь-якому просторі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 825 ₴







