Підвіс зі світлодіодним колом та чорним корпусом

- В наличии
- Код: D18/1 BK
1 765 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Led світильників виділяється своєю елегантністю, інноваційністю та неймовірними конструкційними рішеннями. Їх дизайн натхненний геометричними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції. Конструкція корпусу світильника (висота корпуса 47 см) складається з металевої видовженої основи з кулькою до якої кріпиться світлодіодне коло (Ø 20 см) з подачею нейтрального світла, виготовлене із якісного пластику, що забезпечує м'яке та рівномірне освітлення. При монтажі світильників Ви можете регулювати загальну висоту світильника (від 60 до 110 см) відповідно та особливостей інтер'єру. Серія цих світильників представлена у двох кольорах корпусу (чорний або латунь), що дозволяє знайти ідеальне рішення для будь-якого простору. Ці світильники додадуть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 47 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 60 см |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | D 18/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 765 ₴







