Світильник NUT ONE у чорному корпусі в стилі модерн

- В наличии
- Код: MJ123/550 BK
1 605 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова колекція сучасних підвісних світильників NUT ONE у стилі модерн із вбудованими світлодіодами нейтрального світла. Ця серія світильників у металевому корпусі представлена у двох кольорах корпусу: метал чорного кольору та золотого. Світильник NUT ONE має довжину корпусу 52 см та ширину 3 см. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 65 до 160 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 52 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 2,4 |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 123 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3 |
- Цена: 1 605 ₴






