Підвіс зі світлодіодним овалом у чорному корпусі

- В наличии
- Код: A074/1 BK
1 745 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник у металевому чорному корпусі, що виділяється своєю елегантністю. Його дизайн натхненний геометричними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції. Конструкція корпусу світильника (висота корпуса 50 см, ширина - 15 см) має кільцеву овальну форму: верхня металева частина, нижня - білий пластиковий розсіювач із вбудованими світлодіодами нейтрального світла (потужність 13 Вт ), що забезпечує м'яке та рівномірне освітлення. При монтажі Ви можете регулювати загальну висоту світильника (від 55 до 150 см) відповідно та особливостей інтер'єру. Ця модель додасть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 55 см |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | A 074/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 745 ₴






