Латунний підвіс із неоном 60 см 25 Вт

- В наличии
- Код: CU22N/600 AB
2 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників із сучасним дизайном стане стильним акцентом у будь-якому просторі, додаючи інтер’єру нотку футуризму та витонченості. Основою цієї моделі є металевий корпус, який обвиває кругла гнучка неонова стрічка, створюючи ефект легкості та об’ємного світіння. Модель представлена у двох кольорах корпусу: класичному чорному та благородному латунному, що дає можливість підібрати світильник під будь-який стиль інтер’єру. Світильники доступні у двох довжинах корпусу: 60 см із потужністю 25 Вт і 80 см із потужністю 35 Вт. Їх ширина становить 22 см, що робить модель компактною, але водночас достатньо яскравою. Неоновий розсіювач, який містить вбудовані світлодіоди, забезпечує світло нейтрального білого кольору з колірною температурою 4000K. Дизайн світильника підходить для різних типів приміщень, зокрема кафе, ресторанів, будинків, креативних просторів або шоу-румів, гармонійно поєднуючи естетику і функціональність.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | неон |
| Минимальная высота | 70 см |
| Мощность, Вт | 25 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 |
- Цена: 2 625 ₴




