Чорне бра з двостороннім світлом 26х10 см

- В наличии
- Код: WB14/2 BK
1 395 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник бра у чорному металевому корпусі – це стильне та сучасне рішення для освітлення, яке поєднує мінімалізм, геометрію та функціональність. Його витончений дизайн представлений у вигляді видовженої металевої основи, яка має легко ввігнуту форму посередині. Завдяки цьому світильник виглядає особливо елегантно та додає простору глибини. Світлодіоди вбудовані у верхній та нижній частинах корпусу, приховані під лінзами, що створює ефект розсіювання світла у вигляді м’яких дуг на стіні. Така подача світла надає інтер’єру унікального характеру та підкреслює сучасний стиль приміщення. Бра працює в нейтральному світловому режимі (4000K), що ідеально підходить для зонального освітлення. Його потужність 8 Вт забезпечує комфортну яскравість без зайвого навантаження на очі. Габарити: ✔ Висота – 26 см ✔ Ширина – 10 см ✔ Відступ від стіни – 7 см Цей світильник чудово доповнить коридори, спальні, вітальні, ресторани та готелі, додаючи простору атмосферності та сучасного характеру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Відстань між точками кріплення | 13 см |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір стельової основи | 20х5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | в двох точках |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 395 ₴







