Підвіс MOON CONCRETE у вигляді розділеної сірої бетонної кулі

- В наличии
- Код: MJ169-140 GR
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників MOON CONCRETE. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою. Неймовірний зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим натхненний місячними мотивами. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та сірих бетонних плафонів. Світильники MOON CONCRETE мають два види бетонного плафона: у вигляді кулі із лампочкою внизу (діаметр - 10 см, цоколь G5.3 - 3 Вт (лампочка в комплекті)) у вигляді розділеної світловою смугою кулі (діаметр - 14 см, цоколь G4)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | MJ 169 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
- Цена: 2 435 ₴










