Світильник із сферичним підвісом 13х10 см у золотій оправі

- В наличии
- Код: MJ200-130
2 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодний підвісний світильник з елементами золотого кольору та скляною сферою — це світлодіодний підвісний світильник із вражаючим зовнішнім виглядом та компактним дизайном. Скляна сфера має цікаву поверхню з бульбашковою структурою, а внизу знаходиться металевий елемент, який, як і стельова основа, має блискучий золотий колір, що надає підвісному світильнику класичного вигляду. Загальний розмір підвісної сфери - 13х10 см. Нейтральне світло випромінюється не тільки прямо, але й побічно, а елемент із прозорого скла робить світлову атмосферу максимально м'якою та затишною. Також можна використовувати кілька світильників поспіль, наприклад, для освітлення барної зони. Висота підвіса регулюється від 20 до 235 см, що дозволяє вдало підлаштувати під будь-які приміщення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 13 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 235 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 175 ₴








