Бра із космічними мотивами Ø 22 см

- В наличии
- Код: WB48-220
1 925 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний LED світильник із сучасним, графічним дизайном, натхненним космічними мотивами. Контрастне поєднання чорного металевого диска та білого рельєфного елементу у центрі створює асоціацію з затемненням Місяця — саме цей ефект підсилює м’яке нейтральне світло, що рівномірно розсіюється навколо корпусу. Біла центральна вставка має унікальну текстуру, яка нагадує місячну поверхню: із заглибленнями, хвилями й кратерами, що додає акценту та візуальної глибини. Діаметр моделі — 22 см, відступ від стіни — 4 см. Корпус виконаний з металу у кольорах чорний + білий, підкреслюючи контрастність і мінімалізм. Потужність вбудованих світлодіодів — 6 Вт, температура світла — 4000K. Такий світильник стане ідеальним акцентом у сучасних інтер'єрах, додаючи стилю, концептуального вигляду та м’якого фоново-декоративного світла.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Длина | 22 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 12,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 |
- Цена: 1 925 ₴





