Aure - сучасна підвісна люстра в чорному каркасі

- В наличии
- Код: SGJ8/9 BK
9 335 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь або чорний на 9 матових плафонів
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Длина | 105 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 50 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 105х42х20 см |
| Серия | SGJ 8/9 |
| Тип крепежа | Хрестовина + 3 троси |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 105 |
- Цена: 9 335 ₴







