Бра з вимикачем в білому корпусі з білим плафоном

- Нет в наличии
- Код: W088N/1 WT+CH+WT
385 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра в білому кольорі корпусу з хромованими деталями — стильне поєднання елегантності та функціональності. Модель оснащена зручним вимикачем, що додає комфорту у використанні. Вибір з трьох варіантів плафонів: білий матовий, графітовий або янтарний дозволяє адаптувати світильник під ваші уподобання та інтер'єр. Розмір: 20х13 см — компактний, але виразний, ідеально підходить для різних приміщень. Цоколь E27 (1 лампочка) дає можливість обрати освітлення, яке найкраще підходить для вашого простору. Це бра з хромованими деталями корпусу стане чудовим доповненням для спалень, віталень або коридорів, додаючи елегантності та створюючи затишну атмосферу.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 088N WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 385 ₴



