Чорна люстра із золотою фурнітурою на 6 білих плафонів Ø70 см

- В наличии
- Код: MJ214/6 BK+AB+WT
5 085 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель плафонної люстри доступна у комплектації на 6 білих скляних плафонів (діаметр плафона 15 см) у металевому корпусі кольору чорний хром із золотою фурнітурою. Діаметр люстри 70 см. Мінімальна висота 50 см, максимальна - 60 см. Ця модель люстри чудово підійде для сучасних інтер'єрів та стане гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Чорний хром |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 60 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 |
- Цена: 5 085 ₴







