Латунна підвісна люстра SCRIBBLE RING Ø 60 см

- В наличии
- Код: MJ151-600 AB
6 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія підвісних латунних LED люстр SCRIBBLE RING представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 55 та 80 см). Ідеально підходить для установки над обіднім столом, у вітальні або, наприклад, у коридорі. Потужність залежно від діаметра: 55 см - 37 Вт - висота корпусу 13 см 80 см - 93 Вт (46 Вт тепле та холодне світло) - висота корпусу 30 см Конструкція люстри утворена скрученим дизайном, що створює оптичну ілюзію двох кілець. Ширина металевої дуги - 5 см. Внизу є акриловий розсіювач, який приховує вбудовані світлодіоди. Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Три дроти натягу можна регулюються під час встановлення відповідно до висоти Вашої стелі від максимальної висоти 160 см до мінімальної - 20/35 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 37 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 151 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
- Цена: 6 575 ₴






