Підвіс з 5 мініатюрними плафонами у чорному корпусі 80 см

-10%
- В наличии
- Код: SGJ3-800V BK
5 415 ₴
4 873,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана та лаконічна — саме такою є серія видовжених світильників, яка поєднує стриманий чорний металевий корпус із мініатюрними білими матовими плафонами Ø 10 см. Їхній дизайн мінімалістичний, але водночас виразний: ідеальні пропорції, ритм і контраст кольорів створюють сучасну, графічну композицію, що легко вписується як у стриманий інтер'єр, так і в яскраві дизайнерські рішення. Моделі представлені у двох варіантах формату — горизонтальному (як люстра) та вертикальному (як підвіс), а також у двох розмірах: 80 см (5 плафонів) та 120 см (7 плафонів). Завдяки цьому світильники легко комбінуються між собою — можна створювати цілі світлові композиції або використовувати окремо як акцентне освітлення. Усередині плафонів — цоколь G9, що дозволяє обирати лампи за своїм смаком. Висота регулюється, тож модель легко адаптується під висоту приміщення й ваші дизайнерські задуми.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 80 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 235 см |
| Минимальная высота | 85 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серия | SGJ 2-3 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 4 873,50 ₴





