Сучасна золота люстра AVIZE у корпусі 100 см

- В наличии
- Код: H35L-1000 AB
4 155 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова сірія підвісних LED люстр AVIZE представлена у двох розмірах копусу (довжиною 85 та 100 см) та трьох кольорах металу (золотий, білий та чорний). Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло. Потужність в залежності від довжини: 85 см - 73 Вт (36 Вт тепле та холодне світло) 100 см - 78 Вт (39 Вт тепле та холодне світло) Водовжена форма люстри AVIZE робить її ідеальним рішенням для освітлення обіднього столу, кухонного острова або робочої зони у просторому кабінеті. Завдяки регульованій висоті підвісу від 25 до 160 см, її легко адаптувати під особливості вашого інтер’єру. Сучасний дизайн та вибір кольорів дозволяють гармонійно інтегрувати модель у стильну вітальню, кухню-студію або їдальню.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 78 |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х6х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 35L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 16 |
- Цена: 4 155 ₴






