Підвісний дизайнерський світильник з прозорим скляним корпусом

- В наличии
- Код: AA226-160 GD
1 735 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніжна модель підвісного світильника здатна зачарувати своїм виглядом! Унікальний скляний корпус з фурнітурою латунь виглядає дивовижно, чи не так?)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 15 |
| Максимальная высота | 185 см |
| Материал корпуса | Стекло |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 58 GD |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 735 ₴









