Латунна LED люстра з акриловими кульками Ø 80 см

- Нет в наличии
- Код: 901-800 AB
8 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська LED люстра з білими матовими акриловими кульками (діаметром 8 см) у латунному каркасі представлена у 2-х діаметрах: 60 см - потужність 82 Вт ( 41 Вт тепле та холодне світло) 80 см - потужність 109 Вт Люстра має три світлових режими: нейтральний, теплий, холодний. Є можливість регулювати висоту люстри відповідно до потреб приміщення від 25 до 130 см. Кільцеві підвісні люстри ідеально підходить для мінімалістичної вітальні, спальні в скандинавському стилі, сучасного офісу або ресторанів у стилі лофт, додаючи елегантності та функціональності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет фурнитуры | Белый |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 109 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 10 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 |
- Цена: 8 115 ₴





