Підвісний футуристичний світильник у чорному корпусі

- В наличии
- Код: 77002/1 Gray+BK
2 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник із футуристичним дизайном стане стильним акцентом у сучасному інтер’єрі. Чорний металевий корпус із золотою фурнітурою та графітовий плафон створюють елегантний і мінімалістичний вигляд. Світильник має компактні розміри: висота корпусу становить 35 см, довжина – 25 см, ширина – 17 см, що дозволяє використовувати його як основне або акцентне освітлення. Світильник оснащений світлодіодними елементами потужністю 15 Вт (7 Вт для теплого та холодного світла) та забезпечує три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дає змогу створювати відповідну атмосферу залежно від потреб або часу доби. Завдяки сучасному дизайну та функціональності, цей світильник ідеально підходить для вітальні, спальні чи робочого кабінету.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 35 |
| Длина | 25 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 12х8 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 17 |
- Цена: 2 265 ₴









