Підвіс у вигляді метелика

- В наличии
- Код: CA02/1 CH
2 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський підвісний світильник у вигляді метелика у хромованому корпусі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 130 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | CA 02 CR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 17 |
- Цена: 2 315 ₴








