Стильна видовжена люстра у чорному каркасі 100 см

-10%
- В наличии
- Код: G068-1000L BK
7 185 ₴
6 466,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончена підвісна люстра довжиною 100 см з п’ятьма декоративними скляними кільцями — це сучасна інтерпретація елегантності та світла. Скляні елементи з ефектом «бульбашок» не лише зачаровують візуально, а й створюють м’яке, розсіяне світло, підсилене золотистими деталями у центрі кожного кільця. Вбудовані світлодіоди забезпечують три режими освітлення: тепле, холодне та нейтральне світло, а сумарна потужність становить 40 Вт (по 20 Вт для теплого і холодного режиму). Завдяки регульованій висоті підвісу (від 50 до 95 см), люстру можна адаптувати під простір різної висоти. Її використання буде доречним у сучасній вітальні, їдальні, над кухонним островом або у просторому передпокої — там, де потрібно поєднати стиль, витонченість та якісне освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 28 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 40 w |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір стельової основи | 70х7х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | G 068 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 6 466,50 ₴






