Хвилеподібна люстра у латунному корпусі 120 см

- Нет в наличии
- Код: H26-L1200 AB
4 955 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Витончена хвилеподібна LED люстра у латунному корпусі довжиною 120 см стане яскравим акцентом у сучасному інтер'єрі. Її динамічна форма надає простору відчуття руху та легкості, а елегантний латунний відтінок додає вишуканості й тепла. Завдяки гармонійному поєднанню дизайну та функціональності, ця люстра ідеально доповнить інтер'єри вітальні, спальні або їдальні. Модель оснащена вбудованими світлодіодами потужністю 22 Вт і підтримує три режими освітлення: теплий, нейтральний та холодний. Ви легко зможете адаптувати атмосферу в приміщенні відповідно до свого настрою чи ситуації — створити затишок, забезпечити комфортне щоденне освітлення або сфокусуватись на роботі. Люстра не лише освітлює, а й підкреслює індивідуальність простору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 22 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 145 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 22,5 см |
| Розмір стельової основи | 22х5,5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 26L |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Ширина | 24 |
- Цена: 4 955 ₴






