Інноваційне неонове бра у корпусі 120 см

- В наличии
- Код: W30G/1000 BK Textile
2 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інноваційний настінний світильник із гнучким неоновим шнуром, обтягнутим декоративним текстильним плетеним покриттям, — це ідеальне рішення для сучасного інтер’єру, де поєднуються дизайн, стиль і функціональність. Світильник доступний у трьох розмірах неону: 60 см (80 см загальна довжина), 80 см (100 см) та 100 см (120 см), які можна поєднувати між собою, створюючи унікальні композиції. Основною особливістю цієї моделі є її гнучкість і свобода монтажу: завдяки кріпленню в двох точках, ви можете встановити світильник у горизонтальному, вертикальному положенні або ж сформувати м’які дуги чи арки додаючи інтер’єру динаміки та оригінальності. Це чудовий спосіб акцентувати зону над ліжком, дзеркалом, у коридорі чи вітальні, а також використовувати як декоративне підсвічування у креативних просторах, шоурумах чи коворкінгах. Вбудовані світлодіоди з нейтральним світлом 4000К забезпечують комфортне денне освітлення без мерехтіння. Цей світильник — не просто джерело світла, а справжній елемент дизайну, який підкреслить стиль вашого простору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 19 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 25 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 575 ₴







