Люстра кругла в чорному корпусі з графітовими або прозорими плафонами

- Нет в наличии
- Код: YG91/8 BK+GR/CL
5 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра кругла в чорному металевому корпусі із золотою фурнітурою. Ця модель люстри представлена у трьох кольорах скляного плафона: білий матовий, графітовий та прозорий. Висота люстри регулюється, мінімальна висота оптимпльно до 40 см. Діаметр 60 см (діаметр кільця 37 см)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графітовий |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серия | yg 91 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 995 ₴








