Світильник у білому корпусі 28х8 см потужністю 18W із захистом для очей

- В наличии
- Код: LPR20W WT
1 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія мінімалістичних підвісних світильників створена для інтер’єрів, де важливі чисті форми, лаконічність і продумана функціональність. Моделі доступні у двох універсальних кольорах корпусу — чорному та білому, що дозволяє гармонійно вписати їх у сучасний простір. Вони мають вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла (4000К). Світильники представлені у двох варіантах: З прозорою лінзою в нижній частині, яка забезпечує гарне розсіювання світла. Висота підвісного корпусу — 34 см, доступна потужність: 15 Вт, 20 Вт або 30 Вт. З чорною сіткою на нижній частині корпусу, яка знижує сліпучість і робить освітлення приємнішим для очей. Висота корпусу — 28 см, доступна потужність: 18 Вт або 30 Вт. Завдяки регульованій висоті підвісу (до 150 см), моделі легко адаптуються під потреби конкретного приміщення — від затишних куточків до освітлення обідніх зон чи кухонних острівців.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 28 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | LPR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 8 |
- Цена: 1 015 ₴





