Неймовірна модель настінного світильника Apollo

- В наличии
- Код: WJ214-500
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Apollo - коли світло створює мистецтво! Перетворюючи звичайне світло на поетичний вимір, зливаючи в собі вимір всесвіту і новітні технології. Він відтворює силу матеріалів, гру текстур і багатогранність світлових акцентів. Як елемент декору, Apollo пропонує унікальне освітлення, імітуючи природні феномени, від місячних пейзажів до геологічних див Він запрошує вас у світ, де світло стає мистецтвом. Модель представлена у діаметрі 50 см.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Гіпс |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 8,5х9 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | WJ 214 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 50 |
- Цена: 3 995 ₴








