Люстра на 4 графітових плафони в білому корпусі 75х22 см

- В наличии
- Код: 088N/4 WT+CH+GR
1 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра в білому металевому корпусі з хромованими акцентами — це вдале поєднання функціональності та стилю. Модель представлена з трьома варіантами скляних плафонів (Ø 13 см): білий матовий, янтарний або графітовий, що дозволяє підібрати світильник під особливості інтер'єру. Доступні різні конфігурації даної серії люстр: на 4 плафони: довжина люстри – 75 см, ширина – 22 см на 6 плафонів: діаметр люстри – 60 см на 8 плафонів: діаметр люстри – 85 см а також варіант на 1 плафон: стельовий – 13×26 см, бра – 20×13 см Усі моделі оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи з різною яскравістю та типом світла. Завдяки чітким геометричним формам корпусу та збалансованій конструкції, люстра створює рівномірне та приємне освітлення. Ідеально підійде для кухні, їдальні, вітальні чи робочого простору, додаючи приміщенню затишку та сучасної естетики.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 40 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Серия | 088N WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 1 535 ₴




