Латунна кільцева люстра ELISION з гнучкою LED стрічкою Ø 60 см

-10%
- В наличии
- Код: JU22-600 AB
7 265 ₴
6 538,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра ELISION складається з металевого кільця, який обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах кільця: 40 см (62 Вт, неон довжиною 3 м) - загальний діаметр 60 см 60 см (82 Вт, неон довжиною 4 м) загальний діаметр 80 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 15 до 155 см. Серія люстр ELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Диаметр кольца | 40 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 155 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 62 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 AB |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
- Цена: 6 538,50 ₴








