Підвіс MELODY із сірим бетонним плафоном в стилі Ар-деко

-15%
- В наличии
- Код: MJ164/1 BK
2 105 ₴
1 789,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надзвичайна колекція підвісних світильників MELODY у стилі Ар-деко. Ці світильники вражають своїм дизайном - це ідеальне поєднання металевого латунного корпусу із бетонною фурнітурою.Дуже витончений зовнішній вигляд, мінімалістичний і разом з тим виглядають як вінтажні сучасні світильники. Ці підвісні світильники, виготовлені з металу в кольорі латунь та бетонних плафонів (11х9 см) з цоколем Е27. Загальна висота корпусу світильника - 28 см. Ці світильники представлені у 3-х кольорах бетону: сірий, рожевий, білий. Завдяки цьому вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного. Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 30 до 180 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Серый |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 11х9 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | MJ 164/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 1 789,25 ₴









