Латунне бра із прозорим та графітовим кришталем

- Нет в наличии
- Код: WMJ210/2 AB+CL
3 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра у латунному корпусі має унікальний дизайн із декоративним кришталевим камінням двох кольорів прозорий та графіт. Вони кріпляться до металевого корпусу, створюючи привабливу і сучасну естетику дизайну. Довжина світильника 20 см, ширина - 25 см, відступ від стіни 12 см. Бра оснащене вбудованими світлодіодами, що мають три режими освітлення, потужністю 5,5 Вт. Ця модель ідеально підходить для віталень, їдалень або сучасних офісних приміщень, додаючи їм стиль та функціональність. Бра є частиною цілої колекції освітлювальних приладів, до якої також входять кільцеві підвісні люстри (Ø60 та 80 см) та підвісні видовжені люстри (довжиною 80 та 100 см).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Графіт |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 5,5 Вт |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х10х2,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 210 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 805 ₴






