Видовжена латунна люстра BALLS WAVE з білими плафонами

- В наличии
- Код: MJ191-950 AB+WT
6 175 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель видовженої люстри в скандинавському стилі BALLS WAVE виконана у металевому корпусі із білими скляними плафонами (діаметр 10 см), які як ніби обвивають металевий корпус. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Дана модель люстри BALLS WAVE представлена у 2-х кольорах корпусу (латунь та чорний) та у 2-х комплектаціях: на 9 (100 см) та 11 (120 см) плафонів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 65 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 16,5 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 50х5х3 см |
| Серия | MJ 191 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 13 |
- Цена: 6 175 ₴







