Латунна видовжена люстра ELISION з гнучкою LED стрічкою 150 см

- В наличии
- Код: JU22-L1500 AB
9 005 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра ELISION складається з металевої планки-корпусу, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах корпусу: 100 см (62 Вт, неон довжиною 3 м, відстань між кріпленням 60 см) - загальна довжина 120 см 120 см (82 Вт, неон довжиною 4 м, відстань між кріпленням 70 см) - загальна довжина 150 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 65 до 90 см з неоном (в комплектацію входять 2 трубки довжиною 30 см). Кріплення відбувається у двох точках: хрестовини по 12 см. Серія люстр ELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 150 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 82 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 AB |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
| Цоколь | LED |
- Цена: 9 005 ₴





