Бра у чорному лаконічному корпусі із білим плафоном 38х14 см

- В наличии
- Код: B91080/1 BK
985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасне та витончене, це настінне бра вирізняється лаконічністю форм і стильним поєднанням матеріалів. Чорний металевий корпус створює виразний контраст із матовим білим скляним плафоном сферичної форми, діаметром 14 см. Завдяки такому дизайну світильник не лише освітлює простір, а й стає елегантним акцентом інтер’єру. Габарити бра: — висота — 38 см — ширина — 14 см — відступ від стіни — 17 см Оснащений цоколем E27 на одну лампу, світильник дає можливість обрати інтенсивність освітлення відповідно до потреб приміщення. Ідеально підходить для спалень, віталень, передпокоїв або біля дзеркал, вписується в інтер’єри стилів лофт, мінімалізм, скандинавський та модерн.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 38 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 91086 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14 |
- Цена: 985 ₴






