Унікальна латунна стельова люстра на 30 променів Ø 125 см

- Нет в наличии
- Код: M2708/30 AB
8 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо Вашій увазі неймовірну серію стельових люстр, що вражають своїм унікальним дизайном. Їх відмінною рисою є латунна стельова основа, від якої, наче сонячні промені, відходять металеві трубки. На кінцях трубок розташовані матові розсіювачі довжиною 10 см з вбудованими світлодіодами на 3 світлових режими. Серія представлена у двох варіантах: з діаметром 80 см на 28 світлодіодів, а також з діаметром 125 см на 30 світлодіодів. Ці люстри є ідеальним рішенням для невисоких стель, оскільки їх висота всього лише 8 см і при цьому вони мають вражаючий вигляд. Незалежно від обраного розміру, люстри цієї серії створюють неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні, додаючи йому стиль та елегантність. Їхній інноваційний дизайн та якісне освітлення роблять ці люстри ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні рішення в оформленні інтер'єру. Звертаємо увагу: ця модель люстри призначена для декоративного освітлення або як додаткове джерело світла. Вона створює стильний акцент в інтер’єрі та наповнює простір атмосферним сяйвом, але не є основним джерелом освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 7 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 125 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х7 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | M2708 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 125 |
- Цена: 8 125 ₴







