Елегантна кришталева люстра на 2 яруси 27+17 см

- В наличии
- Код: (T)C 030/2 (300+180)
2 775 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця підвісна кришталева люстра в стильному хромованому корпусі стане чудовим акцентом у сучасному інтер’єрі. Вона має два яруси розміром 27х27 см і 17х17 см, прикрашених прозорим камінням, яке створює дивовижний ефект переломлення світла. Кожен ярус регулюється по висоті відносно іншого для досягнення ідеального вигляду та рівня освітлення. Люстра оснащена вбудованими LED-елементами з 3-ма режимами – теплим, нейтральним та холодним, дозволяючи змінювати освітлення відповідно до настрою. Потужність – 48 Вт (22 Вт для теплого й холодного режимів), що забезпечує ефективне розсіювання світла через каміння, додаючи інтер’єру елегантності й магічного сяйва. Регульована загальна висота люстри від 35 до 90 см дає можливість легко інтегрувати її в будь-який простір.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 27 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 48 w |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 23,5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | (T) C 030 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 27 |
- Цена: 2 775 ₴





